Transport mebli

przeprowadzkaJak powszechnie wiadomo przewóz mebli wcale nie należy do najprostszych zadań. W sytuacji nowoczesnych meblowych zabudowań nie ma większego problemu – wszystkie części i elementy są rozkręcane i nadają się do ponownego złożenia. Problem jednak może pojawić się, gdy w grę wchodzą antyki lub meble nieskładane. W takiej kwestii warto jest udać się po pomoc do firmy transportowej, która w profesjonalny sposób zabezpieczy wyposażenie wnętrza i dokona delikatnego transportu. Jesteśmy ekipą, która zajmuje się fachowym przewozem mebli. W ciągu wielu lat pracy, transport mebli stał się naszą specjalizacją, z której jesteśmy znani na rynku przewozowym. Przewóz mebli z naszą firmą to gwarancja najwyższej jakości i zadowolenia.

Z pieczołowitością i dbałością zajmujemy się Twoim mieniem, które w bezpieczny sposób zostaje dostarczone pod wskazany przez Ciebie adres. W sytuacji przewozu mebli drogocennych, takich jak antyki, szczególnie dbamy o zabezpieczenie, aby nic nie uległo zniszczeniu.

Przewóz mebli z naszą firmą to otrzymanie kompleksowej usługi. W większości przypadków, firmy przewozowe zajmują się tylko dostarczeniem niezbędnych do opakowania mebli materiałów. Natomiast my pomagamy w zabezpieczeniu dóbr, ponieważ posiadamy w tej kwestii odpowiednie doświadczenie i kompetencje. Z chęcią doradzimy Ci w jaki sposób najlepiej będzie przetransportować Twoje wyposażenie oraz jakich materiałów użyć do ich ochrony. Jesteśmy dyspozycyjni i elastyczni w ciągu całego tygodnia, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w każdy dzień tygodnia. To my dostosowujemy się do Ciebie i wykonujemy wszystkie czynności sami. Dlatego też Twoja rola ogranicza się tylko do powiedzenia nam jakich gabarytów meble chcesz przewieźć oraz określenia adresów punktu załadunku i rozładunku.

Nasza usługa to „z drzwi pod drzwi”, czyli nasze firmowe samochody podjeżdżają najbliżej Twojej posesji. Jeśli nie chcesz wybrać źle i żałować niedobrej decyzji, postaw na nasze umiejętności, doświadczenie i kompetencje, a gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z naszych usług przewozu mebli!